یکشنبه , آبان ۱۱ ۱۳۹۹
مقالات تصادفی :
خانه / یوگا / پوست / یوگا و تمرینات موثر بر سلولیت

یوگا و تمرینات موثر بر سلولیت

یوگا و سلولیت

سلولیت در اغلب افراد به خصوص در افراد چاق دیده می شود. اکثر افراد شکل سلولیت شان را شبیه پوست پرتقال یا پنیرهای خلل و فرج دار می بینند. خوشبختانه رفع این گودی ها و سوراخ ها آسان است. افزایش سلول های چربی و تجمع آن ها باعث سلولیت می شود. تجمع چربی دسته ای در زیر پوست اگر وسعت زیادی یدا کند از کنترل خارج می شود شکل سلولیت به خود می گیرد. یوگا به طور موثری در رفع این مشکل کمک می کند. با توسعه تکنولوژی هر روز شاهد تبلیغات محصولات زیبایی و درمانی مختلف برای رفع سلولیت هستیم. یوگا یک درمان جایگزین و موثر است که ما پیشنهاد می کنیم.

یوگا تکنیکی دیرینه برای کمک به تسریع متابولیسم است. یوگا همچنین به تنظیم و حفاظت از هورمون ها کمک می کند که این نیز در کل روی شرایط بدنی منجر به سلولیت اثرگذار است. یوگا یک روش همه جانبه و کامل در کمک به کاهش سلولیت است. یوگا نوعی از تمرینات است که چربی را کاهش و عضله را افزایش می دهد. و با ساماندهی دوباره لایه لیپیدها به بهود سلولیت کمک می کند. انجام تمرینات برای کاهش چربی و بهبود متابولیسم ضروری است. تمرینات یوگا ماهیچه ها را قوی می کند و سلولیت را کاهش می دهد. پیلاتس، ایروبیک و یوگا به رفع سلولیت کمک می کنند. یوگا به کشسانی بدن و افزایش گردش خون کمک می کند. یوگا به آب شدن لایه های نازک چربی کمک می کند. یوگا سلولیت را در محل باسن، ران هاو بازوها کاهش می دهد. همچنین از نظر ذهنی به فرد برای تمرکز بر بهبود خود یاری می رساند. بنابراین یوگا هم به طور فیزیکی و هم به طور روانی در درمان سلولیت نقش به سزایی ایفا می کند.

افزایش لنف و گردش خون، سلولیت را کاهش می دهد. یوگا فرم و استیل بدن را زیبا می کند و همچنین با انعطاف بخشیدن به بدن حفظ وزن مناسب را به ارمغان می آورد. یوگا با انعطاف و کشش ماهیچه ها موجب رفع چربی اطراف سلول ها می گردد و در نتیجه شکل گیری سلولیت را کاهش می بخشد. انسداد سیستم لنفاوی یکی از علل اولیه شکل گیری سلولیت در بدن می باشد. همچنین افزایش سموم داخلی در افراد مبتلا به سلولیت مشاهده می شود. یوگا چرخه لنفاوی را افزایش می دهد، انسدادها را باز می کند و سموم را از سیستم لنفاوی پاک می کند که اینها باعث کاهش سلولیت می شود.

ترجمه: یوگا برتر